Od 2003 roku budujemy zaufanie pacjentów i rodzin w ośrodku w Górze Siewierskiej. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych powstało, jako kontynuacja wieloletnich doświadczeń Centrum Opieki Długoterminowej Joanna. Ośrodek oferuje pobyty dla pacjentów refundowanych przez NFZ oraz osób prywatnych.

Wykwalifikowana kadra pielęgniarek i lekarzy prowadzi całodobowe świadczenia zdrowotne, otaczając wszystkich pacjentów fachową i troskliwą opieką. Zajęcia rehabilitacyjne oraz terapie zajęciowe mają na celu poprawienie stanu zdrowia, sprawności chorego, a jakość życia urozmaica i wzbogaca sprofilowana na imprezy okolicznościowe działalność kulturalno–oświatowa.

Obiekt spełnia najwyższe standardy opieki długoterminowej nacechowanej serdecznością, humanitaryzmem i indywidualnym podejściem; posiada certyfikat ISO 9001.

Zakład mieści się w spokojnym, otoczonym zielenią miejscu. Bardzo korzystna z uwagi na dojazd jest lokalizacja w pobliżu wjazdu na autostradę A1. Blisko jest również lotnisko w Pyrzowicach oraz sieć hoteli. 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Z wielkim zaangażowaniem pracuje u nas kadra świetnie wykwalifikowanych lekarzy, znakomitych pielęgniarek, kompetentnych opiekunów medycznych, sympatycznych salowych, doświadczonych rehabilitantów, terapeutów zajęciowych, także dorażnie lekarze specjaliści - zgodnie z bieżącymi potrzebami w formie konsultacji, czy niezbędnych  zabiegów, logopedzi, psycholog, a dział farmacji zapewnia ciągłość w zaopatrzeniu medykamentów dla zapewnienia pacjentowi kompleksowej gamy usług medycznych uzupełnionych dbałością i troską o właściwe samopoczucie, komfort nie tylko ciała, ale także (dla osób zainteresowanych) niezbędne bogactwo duchowe dzięki stałej współpracy z księdzem Adamem Mordalskim proboszczem Parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Nowej Wsi.

Cały personel bierze udział w szkoleniu ustawicznym mającym na celu aktualizację i aktywację zawodową, poszerzanie wiedzy -  bazując na już zdobytym, świetnym wykształceniu
i doświadczeniu.

WSZYSTKO, ABY NASI PACJENCI WRACALI DO ZDROWIA I SIŁ!